Nagrodzeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie | 19 grudnia

W poniedziałek 19 grudnia 2022 r. podczas wyjątkowej uroczystości Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz wręczył medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

Burmistrz w towarzystwie Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Iwony Wojciulewicz wręczał odznaczenia indywidualnie dla każdej z par.

Medale zostały wręczone następującym parom:

  1. Halina i Józef  Gryszkowie (50 lat razem)   
  2. Zofia i Jan Zajączkowscy  (51 lat razem) 
  3. Irena i Stanisław Gwiazdowscy (50 lat razem) 
  4. Olga i Franciszek Staniulowie (51 lat razem) 

GRATULUJEMY Państwu długoletniego pożycia małżeńskiego. Życzymy kolejnych wielu lat w szczęściu i wzajemnym zrozumieniu.  

 

Halina i Józef GryszkowieHalina i Józef GryszkowieHalina i Józef GryszkowieHalina i Józef GryszkowieWręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskieWręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskieWręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskieZofia i Jan ZajączkowscyZofia i Jan ZajączkowscyZofia i Jan ZajączkowscyZofia i Jan ZajączkowscyWręczanie medali za długoletnie pożycie małżeńskieIrena i Stanisław Gwiazdowscy Irena i Stanisław Gwiazdowscy Irena i Stanisław Gwiazdowscy Irena i Stanisław Gwiazdowscy Irena i Stanisław Gwiazdowscy Irena i Stanisław Gwiazdowscy Irena i Stanisław Gwiazdowscy Irena i Stanisław Gwiazdowscy

Fot. gizycko.pl/ J. Maciejewska-Kucfir