Dyskusja publiczna | MPZP terenów wokół parku przy ul. Gdańskiej

W związku z sytuacją epidemiczną i wcześniejszymi zapowiedziami, dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów wokół parku przy ul. Gdańskiej odbędzie się online.


 


   


Dyskusja publiczna w formie elektronicznej


Poniedziałek 12 kwietnia w godz. 16.00 - 17.30


Link do uczestnictwa w dyskusji


  Aby dołączyć do dyskusji, należy połączyć się z platformą za pomocą linku. Link do uczestnictwa w dyskusji został także umieszczony na stronie internetowej www.bip.gizycko.pl W celu wzięcia udziału w dyskusji należy pobrać aplikację Webex Meetings ze strony internetowej: www.webex.com, a następnie kliknąć w link udostępniony na powyższych stronach internetowych.  Wymagania sprzętowe:


  • komputer z systemem Windows 8 lub wyższym z połączeniem internetowym oraz posiadający mikrofon i ewentualnie kamerę,
  • urządzenie mobilne z systemem Android lub IOS (aplikacja Webex Cisco Meetings do pobrania z Google Play Store lub AppStore). 

Uczestnicy proszeni są o wyciszenie mikrofonów w trakcie spotkania w celu zminimalizowania zakłóceń dźwięku. Zgłoszenie do zabrania głosu podczas dyskusji można sygnalizować za pośrednictwem informacji na czacie. Dołączenie do spotkania wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku i głosu oraz rozpowszechnianie ich za pośrednictwem sieci Internet w trakcie trwania spotkania.    Powiązane: MPZP PRZY UL. GDAŃSKIEJ | Wyłożenie do publicznego wglądu